WebGenerator ProStats

Dit jaar zijn er wat variaties in de tijden van de lessen en de baan. Kijk daarom goed naar je eigen groep onder ‘activiteiten en nieuws’ Onderaan het tabblad ‘de jeugd’ of klik hier: http://www.olympusgolf.nl/de-jeugd/reservering-systeem/

BLOK 1 Activiteiten
zondag8-JanPinguin & IJsberen cup inschrijven via golfbal. aboudebaan 10:10 - 10:20, Bullewijk 11:10 - 11:20
zondag15-JanPinguin & IJsberen cup inschrijven via golfbal. abcoudebaan 10:00 - 10:10, én abcoudebaan11:00 - 11:10
zondag22-JanPinguin & IJsberen cup inschrijven via golfbal. Holendrecht 10:10 - 10:20, Bullewijk 11:40 - 11:50
zondag29-JanPinguin & IJsberen cup inschrijven via golfbal. Abcoude 10:10 - 10:20, én abcoude 11:10 - 11:20
zondag5-FebPinguin & IJsberen cup inschrijven via golfbal. abcoudebaan 11:20 - 11:30 Bullewijk 09:40 - 09:50,
zondag12-Febblok 1 openingswedstrijd 9:00 - 10:00 abcoudebaan en Bullewijk. Op Bullewijk geen starttijd om 09:30
zondag19-Feb let op gewijzigd schemaLes volgens GEWIJZIGD !!! inloop schema OM 12 uur (groepen van 10 uur), 13 uur (groepen van 11 uur) en 14 uur (groepen van 12 en 13 uur).
zondag26-FebLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
zondag5-MarLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag12-MarLes volgens GEWIJZIGD !!! inloop schema OM 12 uur (groepen van 10 uur), 13 uur (groepen van 11 uurA en B) en om 14 + 15 uur (groepen van 11.01 uur C, 12 uur en 13 uur, 2 uur les).
zondag19-MarLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag26-MarLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag2-AprLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
donderdag6-AprDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag9-AprLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
donderdag13-AprDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag16-Aprblok 1 slotwedstrijd 9:00 - 10:00 abcoude- en grote baan
donderdag20-AprDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag23-AprLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
donderdag27-AprDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag30-AprLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
donderdag4-MayDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag7-MayLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag10-Mayinlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag11-MayDonderdagavond competitie 17:30-17:40
BLOK 2
zondag14-Mayblok 2 openingswedstrijd 9:00 - 10:00 abcoude- en grote baan
woensdag17-Mayinlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag18-MayBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag21-MayLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag24-Mayinlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag25-MayBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag28-MayLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag31-Mayinlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag1-JunBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
maandag5-JunHazevangerstoernooi 9:00 - 10:00 abcoude- en grote baan
woensdag7-Juninlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag8-JunBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag11-JunLes volgens inloop schema
woensdag14-Juninlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag15-JunBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag18-JunLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag21-Juninlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag22-JunBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag25-JunLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag28-Juninlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag29-JunBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag2-JulLes volgens inloop schema 10, 11 en 12 uur
woensdag5-Julinlooplessen 17:00 groepen van 10 en 11 uur en 18:00 groepen 11.01, 12 en 13 uur
donderdag6-JulBaanles voor competitiespelers inschrijven via golfbal 17:30 & 17:40
zondag9-Julblok 2 slotwedstrijd 9:00 - 10:00 abcoude- en grote baan
BLOK 3
zondag3-SepLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
donderdag7-SepDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag10-SepOlympus jeugd open abcoudebaan 9 holes, grote baan 18 holes 9h-10h
donderdag14-SepDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag17-SepLes & de baan in vooraf of achteraf zie details tzt
donderdag21-SepDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag24-SepLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
donderdag28-SepDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag1-OctLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
donderdag5-OctDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag8-OctPar 36 test abcoudebaan all tee start 9:00 - 11:00
donderdag12-OctDonderdagavond competitie 17:30-17:40
zondag15-OctLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag22-OctLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag29-OctLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag5-NovLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag12-NovLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag19-NovLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
zondag26-NovLes & de baan in vooraf of achteraf zie details onderaan
Zie voor details over lestijden en baantijdenActiviteiten en nieuwshttp://www.olympusgolf.nl/de-jeugd/reservering-systeem/