WebGenerator ProStats

Onder redelijke omstandigheden (de bunkers waren wel nat en harder) is op 2 oktober 2016 de par 36 test van dit jaar gehouden en de resultaten waren weer uitstekend voor de toppers. Ga zo door!

   totaal 2 oktober 2016
gemiddeld Allemaalgemiddeld chippengemiddeld Pitchgemiddeld Bunkergemiddeld LobVerschil tov 4 okt 2015% verbetering of achteruitgang (-)totaal slagen over 2 laatste rondestotaal klassement over 2 laatste rondes
FleurVierhout422.32.32.02.22.75
AaronCohen442.42.23.02.72.25-1727.91051
OlivierNieuwenhuyse462.62.73.02.03
MatsvdPutten482.72.52.53.02.5
FlorisNieuwenhuyse482.72.23.02.83
FlorisKockelkoren492.72.83.02.52.75-2130.01192
LeonKluver502.82.23.03.32.75
MartBergwerff512.82.83.52.72.75
LucasBodewus553.12.83.03.33-914.11193
RheaTrehan563.13.03.53.03.25-1622.21287
RaslenHedhili583.23.34.03.22.75-812.11244
TomásBodewus593.32.83.03.83.25-1318.11318
MichaelHofman603.33.33.03.33.5-1621.1136
EuniceOppong613.43.33.53.53.25
DerkBabeliowski613.43.53.53.23.5-57.61276
JaspervanHeusden623.43.03.54.32.75
MikaGerritse643.63.03.04.734-6.71245
LucDouque663.73.03.04.24.25-912.014111
BodeBuisonjé673.73.73.54.03.5-810.714212
AanyaTrehan683.83.54.04.33.25-22.913810
ShaqiendroThompson703.94.03.54.23.5
ArjendeVries703.93.24.54.34
DannyHeo713.93.52.54.54.5
RosaCohen724.03.74.54.33.75
KeevaBoydtArndts724.03.83.54.53.75-2223.416614
RyanMonaghan774.33.84.04.54.75-1112.516513
RoosZoeters784.34.03.55.24
CasparToth784.34.03.55.53.5
DiegoKoopman794.44.54.54.04.75
ChristianDouma844.74.53.54.36
FerdinandKnip925.14.75.06.24.25