WebGenerator ProStats

Dit jaar was de par 36 test op 8 oktober 2017. De baan was niet makkelijk vanwege de overvloedige regen in de dagen die er aan vooraf gingen. In de bunkers stond veel water. Toch waren de resultaten relatief goed. De beste score kwam van Leon Kluver, die op 6 oktober 2016 nog als 8e eindigde. Proficiat en dank aan alle ouders die hielpen.

                    
leeftijdHCPTotaal Eerste 9Totaal Tweede 9Totaal allemaalGemiddeld Eerste 9Gemiddeld Tweede 9Gemiddeld allemaalGemiddeld chippenGemiddeld PitchGemiddeld BunkerGemiddeld LobTotaal 2016
LeonKluver186.02327502.563.002.782.32.53.52.550
MartBergwerff1717.82625512.892.782.832.72.53.52.351
DyonLorist1421.03127583.443.003.223.22.53.82.8
LucDouque1235.62832603.113.563.333.33.53.53.066
TomásBodewus1227.63031613.333.443.394.32.53.32.559
MikaGerritse1131.33131623.443.443.443.53.03.73.364
JaspervanHeusden1146.03231633.563.443.503.54.53.33.362
RaslenHedhili1129.03034643.333.783.563.32.54.23.558
BartCornelisse1725.13532673.893.563.723.24.04.53.3
BodeBuisonjé1040.03533683.893.673.783.53.03.84.567
DannyHeo1044.03434683.783.783.783.53.54.33.5
KeevaBoyd Arndts1241.03533683.893.673.783.54.04.03.872
ArjendeVries1427.13731684.113.443.783.53.04.53.5
MaartenvanHeusden954.03337703.674.113.894.72.53.73.8
WoutCornelisse1722.23634704.003.783.893.73.04.73.5
RyanMonaghan1251.03833714.223.673.943.82.54.54.077
AanyaTrehan1341.03737744.114.114.114.23.03.85.068
RalphDouma1254.03941804.334.564.443.83.55.74.0
CasperToth954.04535805.003.894.444.04.54.74.878
ChristianDouma11nvt3942814.334.674.504.55.54.24.584
JacobGransjean10nvt4141824.564.564.564.34.54.84.5
totaal715701141679787976708676